Reklam
Reklam

Mersin Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi ana sponsorluğunda organize edilen “Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği”nin beşincisi yapıldı.

Mersin Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği
  • 18.04.2016
  • 1.384 kez okundu
Reklam
Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi ana sponsorluğunda organize edilen “Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği”nin beşincisi bu yıl 16 – 17 Nisan tarihlerinde gerçekleşti. Şenlikte geleneksel oyunlar, dans gösterileri, yarışmalar, atölye etkinlikleri, müzik dinletileri ve sürpriz etkinlikler yer adı.
16 – 17 Nisan tarihlerinde gerçekleşen şenlikte Mersin ve çevre illerdeki okulların katılımı ile modern dans ve halk dansları gösterileri, animasyon gösterileri, çocuk şarkıları dinletisi, atölye etkinlikleri ve birbirinden eğlenceli yarışmalar yer aldı.
Geleneksel çocuk oyunlarından beş taş, çuval yarışı, sandalye kapmaca, birdirbir, mendil kapmaca ve halat çekme yarışmalarının yapılacağı şenlik 16 Nisan’da başladı.
Ayrıca şenlik kapsamında “Eski Kitapları Topluyoruz” kampanyası düzenlenerek kütüphanesiz okullara kitap yardımı ulaştırılacak.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ