Reklam
Reklam

Diriliş Ertuğrul’u 173 ülkede milyonlar izliyor

TRT’nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul; Almanya, İngiltere, Hollanda, ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, Rusya, Tayland, Mısır, Etiyopya, Kamboçya, Finlandiya ve Çin gibi tam 173 ülkeden dizi site üzerinden takip ediliyor.

Diriliş Ertuğrul’u 173 ülkede milyonlar izliyor
  • 09.12.2016
  • 4.204 kez okundu
Reklam

TRT 1’in rekortmen dizisi Diriliş “Ertuğrul” dizisinin senaristi ve Yapımcısı Mehmet Bozdağ yaptığı açıklamada diziye özel dijital bir platform kurulduğunu dizi izleyicilerine müjdeledi

dirilis-_ertu__rul_alpler111Tuncay Şerif// TRT’nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul dijital medya da rekorlar kırıyor. Yapım firması tarafından kurulan www. dirilisdizisi.com adresinden dizinin bölümleri milyonlar tarafından izlenirken Almanya, İngiltere, Hollanda, ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, Rusya, Tayland, Mısır, Etiyopya, Kamboçya, Finlandiya ve Çin gibi tam 173 ülkeden dizi site üzerinden takip ediliyor.

 Diriliş “Ertuğrul” dizisi yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ, dizilerinin TV ekranları kadar dijital medyada da ilgiyle izlendiğini ifade ederek “Yapım ekibi olarak seyircinin sosyal medyadaki talep ve ilgisi karşısında dizimiz için bir dijital platform kurduk. Bu sezon aktif hale getirdiğimiz www.dirilisdizisi.com sitesi aracılığıyla izleyicilerimizle birebir etkileşimi sağlıyoruz.” Açıklamasını yaptı.

 Dijital Platformada Maksimum Kalite!

Dizinin dijital medya platformu www.dirilisdizisi.com sitesinin haftalık 7,5 milyon ziyaretçisi olduğunu söyleyen Bozdağ, “Diriliş dizisi internet üzerinden zaten çok izleniyordu. Fakat artık kendi platformunda seyirciye layık olduğu bir görüntü kalitesi ve kesintisiz yayın hizmeti sunuyor. İzleyicilerimiz, güçlü altyapıya sahip platformumuzda 1080p çözünürlük kalitesiyle donmadan dizi izleme keyfini yaşayacak.” açıklamasını yaptı. Bozdağ ayrıca korsan site ve yayıncılarla da hukuki mücadelelerinin büyük bir özenle devam ettiğini sözlerine ekledi.

 Diriliş Etruğrul dijital platformda da fark yaratıyor.

Diriliş “Ertuğrul” dizisinin dünyanın farklı 30 ülkesinde TV’lerden yayınladığını belirten Bozdağ; “Almanya, Avusturya, İngiltere, Hollanda, Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, Belçika, Rusya gibi ülkelerden yoğun kullanıcı trafiğinin yanı sıra Tayland, Mısır, Etiyopya, Lihtenştayn, Kamboçya, Montenegro, Slovakya, Finlandiya ve Çin gibi tam 173 ülkeden dizimiz sitemiz üzerinden takip ediliyor.”

 ww.dirilisdizisi.com’a üye olan kazanacak.

Dizilerinin uluslararası alanda gördüğü ilgi üzerine Bozdağ yakın zamanda dil seçenekleri ile farklı ülkelerden gelen ilginin karşılanacağını ve üyelik sistemi ile üyeleri ilerleyen günlerde sürprizlerin beklediğini duyurdu.

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ