Reklam
Reklam

Canım kardeşim

TRT Çocuk kanalında reyting rekortmeni olan “Canım Kardeşim” adlı çizgi dizi, müzikli bir gösteriyle 6 Mart Pazar 11.00’de ve 13.00’de Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde…

Canım kardeşim
  • 29.02.2016
  • 1.141 kez okundu
Reklam
TRT Çocuk kanalında reyting rekortmeni olan “Canım Kardeşim” adlı çizgi dizi, müzikli bir gösteriyle 6 Mart Pazar 11.00’de ve 13.00’de Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde çocuklarla buluşuyor. TRT Çocuk kanalında yıllardır çocukların sevgilisi olan iki kardeş Müge ve Mine, yanlarına sevimli kedileri Mıncır’ı da alarak dünyayı dolaşıyor. Gösteri çevre duyarlılığı, farklı olanı anlamaya çalışmak, empati, kardeşlik, dayanışma gibi evrensel temaları eğlendirici bir dille ve coşkulu müziklerle sahneye taşıyor. Çocukların sevdikleri kahramanları sahnede görebilecekleri, onlarla birlikte heyecanlı bir yolculuğa çıkacakları gösteri, kıpır kıpır danslarıyla tüm çocukları eğlenceye davet ediyor.
Etkinlikler hakkında detaylı bilgi için www.leylagenceropera.com adresini ziyaret edebilir, 0 (212) 572 20 70 den ulaşabilirsiniz.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ