Reklam
Reklam

Afrika Sanatı Sergisi

Ekim’de açılacak Afrika sanatı sergisi, tüm renkliliği, matraklığı ve kıpır kıpır desenleriyle iki ay boyunca Global Karaköy’de ziyaret edilebilecek.

Afrika Sanatı Sergisi
  • 15.08.2016
  • 1.311 kez okundu
Reklam

New York ve Londra’ya damga vuran Afrika sanatı ‘Modern Africa / A Rainbow Nation’ adlı sergisiyle No LaB tarafından İstanbul’a taşınıyor. Ekim’de açılacak Afrika sanatı sergisi, tüm renkliliği, matraklığı ve kıpır kıpır desenleriyle iki ay boyunca Global Karaköy’de ziyaret edilebilecek.afrika sanatı _111

 Dinamik ve cesur sanat oluşumu No LaB, ‘Modern Africa / A Rainbow Nation’ isimli ilk temalı sergisini, Global Karaköy’de açıyor. No LaB’in kurucuları “Sanatı, insanların hayatlarına daha canlı bir şekilde alışık olmadıkları deneyimlerle sokmayı hedefliyoruz” dedi.

 Londra’daki Somerset House, Almanya’daki Vitra Design Museum’un ardından 1:54 Contemporary African Art Fair’le New York ve Londra’ya damga vuran Afrika sanatı; tüm renkliliği, matraklığı ve kıpır kıpır desenleri ve alışılmadık bir sunum şekliyle No LaB tarafından İstanbul’a taşındı. Global Karaköy’de iki ay boyunca açık kalacak olan sergide; heykelden, sepete, mobilyadan kıyafete kadar her biri ayrı bir sanatçı tarafından üretilmiş eşi benzeri olmayan sanat eserleri olacak.

 Atölye çalışmaları, etkinlikler ve sanat konuşmalarıyla her an hareketli kalacak sergi, küçüklü büyüklü sanat eserleri ile her bütçeye hitap edecek. Böylece her sanatsever evine bir sanat parçası götürebilecek.

 İki ay sürecek sergiye sanatsever ve sanat sevmeyen herkes davetli

Global Yatırım Holding desteğiyle gerçekleştirilecek ‘Modern Africa / A Rainbow Nation’ Pop-up sergisi Ekim ayında verilecek bir davetle açılacak. No LaB, tüm sanatsever ve sevmeyenleri yeni sanat anlayışını deneyimlemek üzere Ekim ayında Global Karaköy’de bekliyor olacak.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ