Reklam
Reklam

Sefiller oyunu seyircilerle buluştu

Victor Hugo’nun klasik romanı Sefiller’den uyarlanan müzikli oyunun prömiyeri, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde gerçekleşti.

Sefiller oyunu seyircilerle buluştu
  • 21.01.2019
  • 1.837 kez okundu
Reklam

Tuncay Önür // Dünyaca ünlü yazar Victor Hugo’nun klasik romanı Sefiller’den uyarlanan müzikli oyunun prömiyeri, Ali Porazoğlu ve Erhan Yazıcıoğlu gibi sanat dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla Pazartesi akşamı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde gerçekleşti.
Provaları 90 gündür aralıksız süren dünyaca ünlü yazar Victor Hugo’nun klasik romanı Sefiller’den uyarlanan müzikli oyun, Pazartesi akşamı Trump Alışveriş Merkezi’nin gösteri merkezinde prömiyer yaptı.
Bora Severcan’ın yönettiği; Atılgan Gümüş, Tanju Yıldırımlar, Cenk Bıyık, Ayça Tanoğlu ve Selen Severcan gibi yetenekli oyuncuların hayat verdiği “Sefiller” in Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’ndeki prömiyerine; Ali Poyrazoğlu ve Erhan Yazıcıoğlu gibi çok sayıda ünlü tiyatro sever katıldı.
Bir adamın vicdanını ve bir halkın özgürlük arayışındaki isyanının hikayesini anlatan “Sefiller” oyununu izleyen seyirciler, oyuncuların muhteşem performansını ayakta alkışladı.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ