Reklam
Reklam

EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 31 Ocak’ta

EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, 31 Ocak’ta 90 ülkeden katılımcı ve 60.000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.

EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 31 Ocak’ta
  • 23.01.2019
  • 1.546 kez okundu
Reklam

Tuncay Önür // Dünyanın en büyük turizm fuarları arasında yer alan ve 31 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 90 ülkeden katılımcı ve 60.000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.

Fuar; Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yanısıra Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda ve KOSGEB’in desteğini alan Türkiye Otelciler Federasyonu ile Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin iş ortaklığında düzenliyor.

31 Ocak Perşembe günü, Tüyap Palas Otel’de T.C Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy teşrifleri ile gerçekleşecek. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, THY Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bilal Ekşi, TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, TYD Başkanı Oya Narin, ITE Grup Bölge Direktörü EMEA Kemal Ülgen, ve ITE Türkiye Turizm & Seyahat& Moda Grup Direktörü Hacer Aydın’ın katılımı ile düzenlenecek EMITT açılış töreninde sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

31 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında devam edecek fuar renkli etkinliklere de sahne olacak. EMITT 2019, 4 gün boyunca birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ