Reklam
Reklam

Her Çocuk Fark Edilmeyi Hak eder

Yeni nesil online eğitim kurumu Doping Hafıza; 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında, her çocuğun içindeki gerçek yeteneğin keşfedilmesi gerektiği mesajını veren yeni reklam filmiyle dikkat çekiyor.

Her Çocuk Fark Edilmeyi Hak eder
  • 08.01.2022
  • 190 kez okundu
Reklam

HER ÇOCUK FARK EDİLMEYİ HAK EDER”

Her çocuk Fark edilmeyi bekler

Yeni nesil online eğitim kurumu Doping Hafıza; 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında, her çocuğun içindeki gerçek yeteneğin keşfedilmesi gerektiği mesajını veren yeni reklam filmiyle dikkat çekiyor.

‘Her Çocuk Fark Edilmeyi Hak Eder’ temasıyla öne çıkan reklam filmi, ailelerin ve eğitim kurumlarının çocukların becerilerini fark etmeleri konusunda önemli bir sosyal farkındalık yaratıyor.
Ailelere düşen en önemli sorumluluklardan biri, çocuklarının gerçek yeteneklerinin farkında olmak… Onları bu hayatta gerçekten neyin mutlu ettiğini, hangi alana yönelirlerse çok daha mutlu ve başarılı olacaklarını gözlemleyebilmek, ebeveynlerin en önemli misyonlarının başında geliyor. Her çocuk, kendi içinde bir hazine… Becerilerini ve yüreklerinden yayılan mutluluk enerjisini doğru gözlemleyebilmek ise başarının en büyük anahtarı…
ÇOCUKLARINIZIN GERÇEK YETENEKLERİNİN FARKINDA MISINIZ?

Kimisi renk ve desenlerle iletişim kurarak sanata yelken açıyor. Kimisi daha küçücükken bir notanın ezgisine kapılıp yaşamını müzikle taçlandırıyor. Evde kendi kendine minik deneyler yapan çocuklar, yarının bilim insanları olma yolunda ilerlerken; bilinmeyeni keşfetmeye yönelik tutkuları ile farkındalık oluşturuyorlar. Yarının liderlerini, bilim insanlarını, mühendislerini, sanatçılarını ya da sporcularını yetiştirebilmek için ailelerin, çocuklarının ruh dünyalarına vakıf olmaları, bu süreci doğru eğitim modelleriyle pekiştirmeleri büyük önem taşıyor.
EŞİT EĞİTİM FIRSATI
2011 yılından bu yana kişiye özel eğitim programlarıyla öğrencilerin

ihtiyaçlarını analiz eden, oyunlaştırma metodolojilerine yatırım yaparak motivasyonu sürdürülebilir kılan yeni nesil online eğitim platformu Doping Hafıza, bu noktada farklı bir konuma sahip. Yeni eğitim-öğretim döneminde; “Her Çocuk Fark Edilmeyi Hak Eder” temalı reklam filmi ile ebeveynlerin, çocuklarının gerçek yeteneklerini keşfetmeleri konusunda sosyal bir farkındalık oluşturmayı hedefleyen Doping Hafıza, her çocuğun eşit eğitim fırsatına sahip olması gerektiği mesajını veriyor. Türkiye’de ilk kez kullanılan yapay zekâ destekli akıllı test paneli, akıl haritaları, infografikler, rehberlik videoları, velilere özel hazırlanan Gelişim Bilgilendirme Sistemi, soruları videolu çözen Çözücü uygulaması, Reflekslerle Matematik, Serüvenlerle Fen Bilimleri ve Tarih Yolculuğu gibi oyun formatında geliştirilen inovatif eğitim ve konsept derslerle, öğrencilerin gerçek yeteneklerini keşfederek ilerleyen Doping Hafıza, her çocuğun özel olduğu ilkesine yatırım yapıyor.

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ