Reklam
Reklam

Beylikdüzü’nde çok amaçlı Yılmaz Gruda salonu hizmete açıldı

73 yıldan beri şiir yazan, 2’si ödüllü 16 kitabı ile 65 yıldır sahnede olan Usta Sanatçı Yılmaz Gruda,
“Büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum. Beni hayata bağladınız” şeklinde konuştu.

Beylikdüzü’nde çok amaçlı Yılmaz Gruda salonu hizmete açıldı
  • 08.01.2016
  • 6.104 kez okundu
Reklam

 

 

 Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve hayırsever bağışçı Süleyman Günerhan; Dr. Ayla Savaş Ortaokulu’na 100 m2’lik ve 90 kişi kapasiteli, son teknoloji ses ile ışıklandırma sistemine sahip çok amaçlı salon yaptırdı. Salona da Beylikdüzü’nde yaşayan yılların tiyatro sanatçısı Yılmaz Gruda’nın adını verdi. Yılmaz Gruda Çok Amaçlı Salonu’n açılışını tüm katılımcılarla birlikte yapan Başkan İmamoğlu, “İyi ki varsınız Yılmaz Gruda, adınızı bu güzel mekana yazdırmak bize nasip oldu” dedi ve okula hayırlı olması dileklerini iletti.

“Beni ihya ettiniz. Beni hayata bağladınız”

73 yıldan beri şiir yazan, 2’si ödüllü 16 kitabı ile 65 yıldır sahnede olan Usta Sanatçı Yılmaz Gruda,

“Büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum. Kafamda bir taç görüyorum. Bu güzel salona adımı vererek beni taçlandırdınız. Belediye başkanımızdan hocalara kadar emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Beni hayata bağladınız” şeklinde konuştu. Gruda, ayrıca “Camdaki Düşman” isimli eserinden ufak bir stand-up gösterisi de yaptı

“Bu Salonlar Özgüveni Geliştirir”

İstanbul’un en güzel okullarının Beylikdüzü’nde olması için yatırımlarını yaptıklarını dile getiren Başkan İmamoğlu, eğitim için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek başladığı konuşmasında “Buraya sanatın en iyi temsilcilerinin isminin verilmesini de çok anlamlı buluyorum. Yılmaz Gruda Beylikdüzü’nde yaşıyor ve tiyatrocular yetiştiriyor. O’nun isminin salona verilmesi bizim için ayrı bir gurur” diye konuştu.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ