Reklam
Reklam

Anadolujet Çocuk Tiyatrosu Giresun’da

AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu’nun yeni müzikli çocuk oyunu “Mucize Sensin”, Giresun’da ilk kez izleyicileri ile buluştu.

Anadolujet Çocuk Tiyatrosu Giresun’da
  • 15.03.2016
  • 1.154 kez okundu
Reklam

MUCİZE SENSİN” GİRESUN’DA YÜZLERCE ÇOCUKLA BULUŞTU

AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu’nun yeni müzikli çocuk oyunu “Mucize Sensin”, 14 Mart 2016 Pazartesi günü Giresun’da ilk kez izleyicileri ile buluştu. Giresun Vahit Sütlaç Salonu’nda oynanan oyun, sezon boyunca AnadoluJet’in uçtuğu kentlerde ücretsiz olarak sahnelenmeye devam edecek.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı gerçek hayatta sosyalleştirerek hayal dünyalarını zenginleştirmek amacıyla kurulan AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu’nun yeni müzikli oyunu “Mucize Sensin” Giresun’da ilk kez izleyicileri ile buluştu.

Animasyon ve çizgi film kahramanlarının süper yeteneklerinden etkilenen Keremcan adlı karakterin onlar gibi olağanüstü güçlere sahip olmayı istemesini konu alan oyun, çocuklarımızın zihnini karıştıran çizgi filmlerin olumsuz etkisinin yok edilmesini, her çocuğun özel olduğunu, doğaüstü güç diye bir şey olmadığını, çocukların kendileriyle barışık olmalarını sağlamayı ve başarının sırrını gerçekçi ve uygun bir dille anlatıyor.

İshak 2. Tekgül tarafından oyunlaştırılan ve yönetilen oyun, 14 Mart 2016 Pazartesi günü, Vahit Sütlaç Salonu’nda sahnelendi. Halka açık ve ücretsiz gerçekleştirilen oyun, 10.00 ve 11.30 saatlerindeki açılış temsilleri ile Giresunlulara tiyatro keyfi yaşattı.

Mucize Sensin; sezon boyunca AnadoluJet’in uçtuğu kentlerde ücretsiz olarak seyirci ile buluşmaya devam edecek.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ