Reklam
Reklam

Akasya Kültür Sanatta tiyatro keyfi

Akasya Kültür Sanat (AKS), 2018’in ilk ayında birbirinden özel etkinlikleri ile kültür sanatseverleri bir arayı getirmeye hazırlanıyor.

Akasya Kültür Sanatta tiyatro keyfi
  • 07.12.2017
  • 685 kez okundu
Reklam

AKASYA KÜLTÜR SANAT 2018’ İN EN RENKİ ETKİNLİKLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
Akasya Kültür Sanat (AKS), 2018’in ilk ayında birbirinden özel etkinlikleri ile kültür sanatseverleri bir arayı getirmeye hazırlanıyor. Şehrin kalbinde, birbirinden renkli ve eğlenceli programları tek çatı altında buluşturan AKS, herkes için müzik, tiyatro, sanat ve eğlencenin vazgeçilmez adresleri arasında yer almaya devam ediyor.
19 Ocak Cuma; Dünyanın en önemli sahnelerinde seyirciyle buluşan, bir kadın ve kızının bir cinayet etrafında şekillenen hayatlarının anlatıldığı “Demir ” oyununda ilk defa gerçek anne kız olan Güzin Özyağcılar ve Zeynep Özyağcılar’ı ağırlayacak.
20 Ocak Cumartesi; Çocukların sevgilisi Pepee yepyeni müzikli sahne gösterisi “Sevmek Zamanı” ile karşınızda. Pepe tüm minik izleyicilerini harika müzikler, eğlence ve sevgi dolu bir gösteriye bekliyor.
26 Ocak Cuma; Betül Arım, “Dışarıda Hiçbir Şey Var!” oyunuyla hepimizin tek ve biricik olduğunu, bize armağan ve emanet edilen bu muhteşem varlığın farkına varmamızı, bilinçaltımızın bizi nasıl yönettiğini, hastalıkları nasıl yenebileceğimizi, daha pek çok şeyi kendi yaşamından örnekler, hikayeler ve şiirlerle anlatacak.
27 Ocak Cumartesi; Dersu Yavuz Altun’un yazıp yönettiği, müzikli, danslı ve çok eğlenceli ‘’ tiyatro oyunu minik izleyicileri ile buluşacak.
31 Ocak Çarşamba; Türkiye’de Modern Doğaçlama Tiyatro’nun öncüsü olan ‘Mahşer-i Cümbüş’ tiyatro severler ile AKS’de bir araya geliyor.
Biletler AKS Gişe ve Biletix’te…
AKS Ocak Ayı Programı;
• 19 Ocak Cuma 20.30 “Demir”
• 20 Ocak Cumartesi 13.00 “Sevmek Zamanı”
• 26 Ocak Cuma 20.30 “Dışarıda Hiçbir Şey Var”
• 27 Ocak Cumartesi 20.30 “Kırmızı Başlıklı Kaz”
• 31 Ocak Çarşamba 20.30 “Mahşer-i Cümbüş”
AKASYA KÜLTÜR SANAT
Akasya 3. Kat Kültür, Sanat ve Sinema Katı
Akasya, Çeçen Sok. No: 25. Acıbadem – Üsküdar/  İstanbul
Tel: 0216 339 9599

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ