Reklam
Reklam

‘Mucize Sensin’ Giresunlu çocuklarla buluştu

AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu’nun çocuk oyunu “Mucize Sensin”, 14 Mart’ta Giresun’da ilk kez izleyicileri ile buluştu.

‘Mucize Sensin’ Giresunlu çocuklarla buluştu
  • 15.03.2016
  • 1.063 kez okundu
Reklam

Giresun Vahit Sütlaç Salonu’nda oynanan çocuk oyunu “Mucize Sensin”, sezon boyunca AnadoluJet’in uçtuğu kentlerde ücretsiz olarak sahnelenmeye devam edecek.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı gerçek hayatta sosyalleştirerek hayal dünyalarını zenginleştirmek amacıyla kurulan AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu’nun yeni müzikli oyunu “Mucize Sensin” Giresun’da ilk kez izleyicileri ile buluştu.

Animasyon ve çizgi film kahramanlarının süper yeteneklerinden etkilenen Keremcan adlı karakterin onlar gibi olağanüstü güçlere sahip olmayı istemesini konu alan oyun, çocuklarımızın zihnini karıştıran çizgi filmlerin olumsuz etkisinin yok edilmesini, her çocuğun özel olduğunu, doğaüstü güç diye bir şey olmadığını, çocukların kendileriyle barışık olmalarını sağlamayı ve başarının sırrını gerçekçi ve uygun bir dille anlatıyor.

İshak 2. Tekgül tarafından oyunlaştırılan ve yönetilen oyun, 14 Mart 2016 Pazartesi günü, Vahit Sütlaç Salonu’nda sahnelendi. Halka açık ve ücretsiz gerçekleştirilen oyun, 10.00 ve 11.30 saatlerindeki açılış temsilleri ile Giresunlulara tiyatro keyfi yaşattı.

Mucize Sensin; sezon boyunca AnadoluJet’in uçtuğu kentlerde ücretsiz olarak seyirci ile buluşmaya devam edecek.

 

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ