Reklam
Reklam

Ahu tuğba: “Erol Simavi boşan diyordu boşanıyordum”

Yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatan Ahu Tuğba “yukardan bana emir geliyordu. Erol Simavi, Fahrettin Aslan ve Türker İnanoğlu bana boşa diyordu adamları boşuyordum” dedi.

Ahu tuğba: “Erol Simavi boşan diyordu boşanıyordum”
  • 09.06.2016
  • 1.395 kez okundu
Reklam
EMİRLE KOCA BOŞUYORDUM
Özge Uzun’un sunduğu “Hayat Başlasın” programına konuk olan Ahu Tuğba yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarını tutamadı. Tuğba “yukarıdan bana emir geliyordu. Erol Simavi, Fahrettin Aslan ve Türker İnanoğlu bana boşa diyordu adamları boşuyordum” dedi.
Pozitif ve dinamik konu ve konuklarıyla hafta içi her gün, saat 10.00’da Özge Uzun’un sunumuyla Lifetime’da canlı yayınlanan “Hayat Başlasın” programına konuk olan Ahu Tuğba, hakkında yazılanlar nedeniyle Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastenesi’nde yatması gerektiğini belirterek “ama kimseye dava açmadım çünkü herkes birbirinin yüzüne bakacak” dedi. Amerika’da yaşadığını ve Türk Televizyonlarını izlemediğini belirten ünlü isim, meslek kariyerinde başından geçenleri şöyle anlattı:
KIZIMA AŞIĞIM, TORUN SEVMEM
“Bizim zamanımızda daha çok jön vardı, hepsi eğitimli ve kaliteliydi. Gazinoda sahnedeyken masalara çıkıyordum. Güzel sahne şovlarım vardı. Ayıyla bile sahneye çıktım. Her şey benim fikrimdi. Şimdiki oyuncular halktan saklanıyor. Filmlerdeki kıyafetler, arabalar, evler ve eşyalar benimdi. Bizim hakkımızda neler neler yazılıyordu. Bu yüzden Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde yatmam gerekiyordu. Kimseye dava açmadım çünkü herkes birbirinin yüzüne bakacak. Şimdilerde herkes bir kavga içinde. Amerika’dayım Türk Televizyonu izlemiyorum. Amerika’dan kızım izliyor. Ben kızımdan başkasını sevmem, torun da sevmem.
DÖRT ELBİSEYE APARTMAN PARASI VERDİM
Türkiye’de moda kompleksi ve gösteriş var. Abartıyı seven bir kitle var. Amerikalı’lar giyime önem vermiyor. Geçmişte büyük paralar harcıyorduk kıyafetlere. Dört elbiseye apartman parası verdiğim oldu. Kızım babasına çok benziyor, unuttum O’nu, rahatım. Ben kızıma aşığım. Ben aşık olmadım. İlk evliliğimde çok çocuktum aşık zannettim ama baktım aşk değil benimkiler. Aşkı anlamadım, evliliklerim yürümedi. Yukarıdan bana emir geliyordu Erol Simavi, Fahrettin Aslan, Türker İnanoğlu bana boşa diyordu adamları boşuyordum.”

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ