Reklam
Reklam

PTT’DEN “BAHARATLAR” KONULU POSTA PULLARI

PTT, kırmızıbiber, karabiber, kimyon ve nane görsellerine yer vererek hazırladığı “Baharatlar” konulu sürekli posta pullarını tedavüle çıkarıyor.

PTT’DEN “BAHARATLAR” KONULU POSTA PULLARI
  • 18.04.2018
  • 2.442 kez okundu
Reklam

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), yemeklere verdikleri renk, tat ve kokuyla mutfakların vazgeçilmezleri arasında yer alan baharatları filateli dünyasına taşıdı. Şirket, kırmızıbiber, karabiber, kimyon ve nane görsellerine yer vererek hazırladığı “Baharatlar” konulu sürekli posta pullarını 18 Nisan 2018 tarihinde tedavüle çıkaracak.
26×36 milimetre boyutundaki sürekli posta pulları 20 kuruş, 50 kuruş, 2,30 TL ve 6,50 TLbedelle, söz konusu pullara ait 140×210 milimetre boyutundaki ilk gün zarfı ise 10,75 TL bedelle PTT işyerlerinde, www.filateli.gov.tr adresinde ve filateli cep uygulamasında satışa sunulacak.
Birbirinden lezzetli ve iştah açıcı dört farklı baharatın yer aldığı filatelik ürünlerin satışı ile aynı tarihte “PTT Pul Müzesi Anafartalar Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 13 Ulus/ANKARA” adresinde “Baharatlar Konulu Sürekli Posta Pulları 18.04.2018 ANKARA” ibareli ilk gün damgası kullandırılacak.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ