Reklam
Reklam

İSTANBUL GENÇLİK FESTİVALİ 2 MAYIS’TA BAŞLIYOR!

İstanbul Gençlik Festivali, 2-6 Mayıs tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek

İSTANBUL GENÇLİK FESTİVALİ 2 MAYIS’TA BAŞLIYOR!
  • 14.04.2018
  • 3.284 kez okundu
Reklam

ŞEHRİN FESTİVALİ

Türk Telekom ana sponsorluğunda gerçekleşecek
Türkiye’nin en büyük gençlik festivali olan
İstanbul Gençlik Festivali’nde
gençleri eğlenecekleri, vizyon kazanacakları,
kendilerini ifade edecekleri, ilk kez deneyimleyecekleri etkinliklerle dolu
5 gün bekliyor!

Gençlerle Türkiye’nin en sevilen markaları, sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları, kültür-sanat etkinlikleri, robotik atölyeler, spor aktiviteleri, söyleşiler ve konser etkinliklerini bir araya getiren Türkiye’nin en büyük gençlik festivali İGF 2018, Türk Telekom ana sponsorluğunda 2 Mayıs Çarşamba günü başlıyor.

Konser, eğlence, kültür-sanat, bilim-teknoloji, söyleşi, spor, sosyal sorumluluk ve daha birçok alanda onlarca etkinliğin gerçekleştirileceği İstanbul Gençlik Festivali’nde gençler, yepyeni deneyimlerle vizyon kazanacakları, anılar biriktirecekleri, kendilerini ifade edecekleri ve tüm bunları gerçekleştirirken bolca eğlenecekleri dolu dolu 5 gün geçirecekler.
Ufuk açıcı deneyimlerin festivali

5 gün boyunca 1 milyondan fazla genci ağırlaması beklenen İstanbul Gençlik Festivali’nde birçok farklı alanda ufuk açıcı deneyimler gerçekleşecek.
Katılımcılar, robotik atölyelerde teknolojik deneyimler yaşarken, Türkiye’nin en büyük gezici dijital sergisini de gezebilecekler. Türk Telekom Muud sahnesinde sevdikleri sanatçıların konserleriyle eğlenecek; BistTalks söyleşi sahnesinde, alanında birbirinden değerli konuşmacıları dinleyecekler.
Tüm bunların yanında e-oyunlar, turnuvalar, ilgi çekici atölyeler ve sürpriz etkinlikler ile rengarenk bir festival gençleri bekliyor olacak.

Eğlence ve müzik sınır tanımıyor!

Türk Telekom ana sponsorluğunda gerçekleşecek festival kapsamında, her gün farklı sanatçıların performans göstereceği, neşeli, dinamik sahneler de gençler doyasıya eğlenecek.

BistTalks ile İGF, gençlere ilham vermeye geliyor!

Borsa İstanbul sponsorluğunda gerçekleşecek BistTalks, 5 günde 30 değerli konuşmacıyı gençlerle buluşturacak, konuşmacılar ilham dolu deneyimlerini gençlerle paylaşacak. Farklı sektörlerden kanaat önderlerinin katılacağı BistTalks, gençlere ilham vermeye geliyor.
Kültür-Sanat alanında unutulmaz deneyimler!
Ziraat Bankası sponsorluğunda Türkiye’nin en büyük gezici dijital sergisi olan “IŞIK VE RENK”, gençlere daha önce hiç yaşamadıkları bir deneyim vadediyor. 3.000 eserli dijital mapping teknolojisiyle hazırlanmış ve 20.000 m2’ ye kurulmuş serginin lansmanı İGF’de gerçekleşecek ve sonrasında tüm Türkiye’yi gezerek gençlere unutamayacakları bir deneyim yaşatacak. Ayrıca kültür-sanat bölümüne konumlanacak kütüphaneler ve sürprizlerle dolu aktiviteler ile gençlerin vizyonuna vizyon katacak.

Teknoloji ile gençler bir araya geliyor!
9.000 m2 kapalı alanda kurulan; robotik atölyeler, gençler arasında son yılların trendi
haline gelen e-oyun turnuvaları, teknolojik deneyimlerle dolu bir alan. Gençler, bu sene İGF’de ufuklarını açan yenilikçi deneyimler yaşayacak.

Gençler dijital dünyayı yakından tanıyor!
Günümüzde gençlerin ilgisini çeken dijital dünyada en iyi nasıl var olacaklarını, dijitali olumlu yönde nasıl kullanacaklarını anlatan eğitimlerle gençler yeni deneyimlerin kapısını aralayacak.

Spor alanlarında sürprizler gençleri bekliyor!
İGF’nin olmazsa olmazı spor alanlarında festival dahilindeki markalar ile basketbol, futbol, koşu, spinning, kaykay, zumba, pilates aktiviteleri ile hem gençler spor yapacak, hem de eğlenecekler. Heyecanlı ve ödüllü yarışmaların da yapılacağı festivalde, gençleri birbirinden iyi sürprizler bekliyor.

Mesleğinizi seçmeden önce hayal kurun!
Gençlere yeni deneyimler yaşatmayı amaçlayan İGF, gençlerin mesleki hayallerini
destekleyecek atölyeler ve alanlar kuruyor. Hedefledikleri meslekleri deneyimleterek
hayallerine yakınlaşmalarını sağlıyor.
İstanbul Gençlik Festivali, 2-6 Mayıs tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ