Reklam
Reklam

Kahvenin Kalbi Ankara’da atacak

24-25 Eylül tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan “International Coffee Carnaval” unutulmaz bir hafta sonunda ziyaretçilerini ağırlayacak.

Kahvenin Kalbi Ankara’da atacak
  • 28.06.2016
  • 896 kez okundu
Reklam

KARNAVAL LEZZETLERİ GELİYOR

24-25 Eylül tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan “International Coffee Carnaval” unutulmaz bir hafta sonunda ziyaretçilerini ağırlayacak. Dünya’da petrolden sonra en büyük ticaret alanını oluşturan “Kahve”nin Kalbi Ankara’da atacak.

Yurt içinden ve yurt dışından bir çok katılımcı kendi kültürlerine has kahve sunumları ve dansları ile organizasyona renk katarken, Festival; üreticilerden, zincir dükkanlara, ev içi tüketime hatta hazırlama/sunum ekipmanlarına kadar tüm sektör paydaşlarını bir araya getirecek.

Kahve duayenleri katılımcılar için özel tatlarını sergilerken, workshop alanında eğitimler verilecek. Bir çok eğlenceli buluşma noktasının yanı sıra kurulacak kütüphanede ziyaretçiler kitaplarını okurken, en nadide kahveleri açık alanda huzur içinde içme şahsına sahip olacak.

Ankara’nın 90.000 metre karelik yeşil alanı ile dikkat çeken Bölgesi Çansera’da gerçekleştirilecek Festivalde birbirinden ünlü isimler sahne alacak.

Fides Organizasyon”un düzenlediği “İnternational Coffee Carnaval” kahve kültürü ve sektör markalarının tanıtımı yanında Uluslar arası platformda ülkemizi temsil etmesi açısından da önem taşıyor.

Ankara çehresine yeni bir soluk getirecek Festival sosyal sorumluluk projesiyle de dikkat çekiyor. Ülke imajımıza katkıda bulunmak, kahvenin huzurlu dokusu ile insanları sarmak adına bu organizasyonu gerçekleştirmeyi amaçladıklarını belirten Fides Yönetim Kurulu; “Ülkemiz bütün güzellikleri ve kültürü ile uluslar arası platformlarda tanıtılmalı. Biz de bu konuda tüm organizasyonlarımızda elimizden geleni yapmaya özen gösteriyoruz. International Coffee Carnaval, bu anlamda tüm sektörlere yeni bir soluk kazandıracak bir Festival. İçerisinde bulundurduğu özellikleri ile yapmaya karar verdiğimiz günden bu yana bir çok kurum, kuruluş, STK ve üniversitelerden çok güzel geri dönüşler aldık. Amacımız değerlerimize sahip çıkarak, Yüzyıllardır Türk Kültürünün bir parçası olan “Kahve”yi her alanda yaşatmak dedi.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ