Reklam
Reklam

Gülben Ergen Sevenleriyle Palladium Ataşehir’de Buluştu

Gülben Ergen “Çocuklar Gülsün Diye” derneğine destek amaçlı Palladium Ataşehir’de imza ve söyleşi gününe katıldı.

Gülben Ergen Sevenleriyle Palladium Ataşehir’de Buluştu
  • 09.05.2016
  • 867 kez okundu
Reklam

Palladium Ataşehir, imza ve söyleşi gününde Gülben Ergen’i ağırladı. ‘Çocuklar Gülsün Diye’ derneğine destek amaçlı gerçekleşen söyleşide sanatçı, sevenlerinin sorularını yanıtladı. Söyleşi sonrası sevenlerine imza, çocuklara hediyeler dağıttı

2010 yılında kurulan ‘Çocuklar Gülsün Diye’ derneğiyle bugüne kadar 32 anaokulunun kurulmasına yardım eden ve birçok anaokuluna kitap, oyuncak ve kırtasiye desteği yapan Gülben Ergen, ‘okul öncesi eğitim’in önemine dikkat çekmek için Palladium Ataşehir’deydi. Anneler Günü öncesinde, tüm annelerin anneler gününü kutlayan Gülben Ergen, çocukların erken yaşta eğitilmesinin ne kadar önemli olduğunu anlattı.

Hedeflerinin;’81 ilde 81 anaokulu olduğunu’ söyleyen sanatçı, İran’lı bir hayranının sorusu üzerine: ‘’Sadece Suriyeli çocuklara özel anaokulu projesi var. Ateş nerde yanıyorsa bizim canımız orda atıyor. Çünkü çocuğun dili, dini, rengi, ırkı, mezhepi olmaz. Yaradan bir ve Yaradan’ın yarattığını kınama hakkımız yok.’’ dedi.

Bir hayranının isteği üzerine de ‘Kalbimi Koydum Yerine’ şarkısını söyledi. İmza vermeye geçtiğinde Cemalnur Sargut’un kendisine sürpriz yaptığını görünce çok heyecanlanan sanatçı; ‘’Birlikte yaptığımız çalışmalardan öğrendiklerimden; çocuğun dili, dini, ırkı olmadığını söylediğini, hepimizi Yaradan’ın bir olduğunu söyledim. Doğru söylemiş miyim?’’ diye sordu, Cemalnur Sargut; ‘‘Çok doğru söylemişsin, sen idrak sahibisin, idrak sahibi olmak ve samimi olmak çok önemli’’ diye onu cevapladı. Söyleşinin ardından hayranlarına imza ve çocuklara hediyeler dağıttı.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ