Reklam
Reklam

D&R’de Ayşe Tolga imza günleri

D&R’de Ayşe Tolga imza günleri
  • 01.12.2021
  • 158 kez okundu
Reklam

Ayşe Tolga İzmir İstinye Park ve Ankara Cepa D&R Mağazasında

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, imza günü etkinliği kapsamında oyuncu ve klinik aromaterapist Ayşe Tolga’yı ağırlıyor. Ayşe Tolga, 4 Aralık İzmir İstinye Park ve 5 Aralık Ankara Cepa D&R mağazalarında yeni kitabı Bereket Sende’yi ve İyilik Sende’yi okurları için imzalayacak.

İnsanların kendilerini iyi, mutlu ve en önemlisi bütün hissetmelerini amaç edinen Ayşe Tolga, “Bereket Sende’’ kitabı ile “İyilik Sende Hareketi’ne” dahil olan herkesin yoluna ışık tutmaya devam ediyor. Ayşe Tolga, serinin ilk kitabı “İyilik Sende” ile içsel rehberlik verdiği öğrencilerine, kendilerine doğru çıktıkları yolculuklarında iyi yaşama ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçladı. Bu arayışa devam etmek isteyen okurlarına “Bereket Sende” ile yoldaşlık etmeyi sürdürüyor.

Sizi Berekete Götürecek Kanıtlanmış 7 Yol
Bereket Sende bizlere, hayatımızın akışını hayal ettiklerimiz rotasına çevirmenin yollarını, bolluk ve bereket enerjisi ile nasıl kalıcı olarak gerçekleştirebileceğimizi öğretiyor. Bereket Sende, Ayşe Tolga’nın bir önceki kitabı Titreşimini Yükselt Hayatın Değişsin’ de paylaştığı bilgilerin uygulamaya dökülmesiyle elde edilen kazanımları yansıtmaktadır. Bu uygulamalardan Torus Nefes ve Enerji Tekniği’ni uygulayanların deneyimlediği paylaşımları içermektedir.

Herkesin kendinden bir parça bulabileceği ve öz keşif yolculuğuna hazırlayan Ayşe Tolga, “Bereket Sende’’ ve “İyilik Sende” ile 4 Aralık Cumartesi Günü 16.00’da İzmir İstinye Park ve 5 Aralık Pazar Günü Saat 16.00 Ankara Cepa D&R mağazalarında düzenlenen imza gününde kitaplarını imzalayarak, hayranlarıyla keyifli vakit geçirecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ