Reklam
Reklam

10 bin kitap elden ele dolaşacak

Kütahya Porselen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel ‘Elden Ele Projesi’ ile çocuklara 10 bin adet okuma kitabı, oyun kitabı, boyama kalemi ve mug bardak armağan etti.

10 bin kitap elden ele dolaşacak
  • 23.04.2018
  • 2.311 kez okundu
Reklam

23 NİSAN’DA ÇOCUKLARA DAĞITILAN 10 BİN HEDİYE KİTAP ‘ELDEN ELE’ DOLAŞACAK

Kütahya Porselen, 23 Nisan’a özel Elden Ele Projesi’yle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Afyon, Kütahya başta olmak üzere birçok ildeki meydan ve AVM’lerde çocuklara 10 bin kitap dağıtıldı. Çocuklar kitapları okuduktan sonra başka bir arkadaşına hediye edecek. Kütahya Porselen’in hediye ettiği ve elden ele dolaşacak kitaplar sayesinde milyonlarca çocuk bilgiyi ve hayal gücünü paylaşacak.

Kütahya Porselen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel 21-23 Nisan tarihleri arasında ‘Elden Ele Projesi’ ile çocuklara 10 bin adet okuma kitabı, oyun kitabı, boyama kalemi ve mug bardak armağan etti. İstanbul Beşiktaş, Ankara AnkaMall, İzmir EgePark, Kütahya Sera AVM, NG Afyon Otel, NG Sapanca Otel, NG Sapanca Bedesten AVM, Antalya ve Bolu’da dağıtılan kitapların üzerinde ‘Kitabı okuduktan sonra sen de başkasına armağan et’ yazıyor ve çocuklardan kitapları okuduktan sonra başkalarına armağan etmeleri isteniyor. Sosyal sorumluluk projelerinin kapsamını her geçen gün artıran Kütahya Porselen’in ‘Elden Ele Projesi’ sayesinde bir kitap milyonlarca çocuğa ulaşacak. Çocuklar kitaplar sayesinde hayal gücünü ve bilgiyi de paylaşacak.
Kütahya Porselen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda engelli çocukları da unutmadı. ‘’Elden Ele Projesi’’ dâhilinde, engelli çocuklar evlerinde ve okullarında ziyaret edildi.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ