Reklam
Reklam

Türkiye Sirki Outlet Center İzmit’te

Hayvansız Eğlendiren Sirk Türkiye Sirki Outlet Center İzmit’te kurulan 3.000 kişi kapasiteli ve ısıtmalı Türkiye Sirki çadırında ses ve ışık görselleri Mart ayı boyunca gösterimde…

Türkiye Sirki Outlet Center İzmit’te
  • 09.03.2016
  • 976 kez okundu
Reklam

Geçtiğimiz sene Outlet Center İzmit’te yoğun ilgi gören ve çocuklar başta olmak üzere her yaştan insan tarafından keyifle izlenen ve gösterilerinde hayvan kullanmayan Türkiye Sirki, 11 – 12 – 13 / 18 – 19 – 20 / 25 – 26 – 27 Mart 2016 Cuma / Cumartesi / Pazar günleri Outlet Center İzmit’te izleyicileri ile buluşacak. Eğlenceli, bir o kadar da keyifli olan gösterilerde; palyaçoların, sihirbazların, akrobatların, ip cambazlarının birbirinden güzel hünerlerini izlemeye ne dersiniz? Gösterilerini yeniliklerle ve sürprizlerle dolu olarak hazırlayan Türkiye Sirki ekibi, çocukluk hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. “Her şey çocukları sevmekle başlar” diyerek, dünyanın en kıymetli varlıklarına, hayvan kullanmadan gösterilerin yapıldığı 3.000 kişi kapasiteli ve ısıtmalı Türkiye Sirki çadırında ses ve ışık görselleri görülmeye değer. Çocuklarınız ile eğlenceli zaman geçirebileceğiniz, uluslararası ödüllü sanatçıların yer aldığı bu muhteşem gösterinin sahnesinde sanat kokuyor.

 Sihirbazın akıl almaz sihirli dünyasında; seyircisi ile hayat bulan şovlarda, ateşler içerisinde tutsak güzel prensesi uyandıran sihirbaz, gösteri sonunda prenses ile prensi şatolarına uğurluyor. Bir masalı daha mutlu bitiren sihirbaz, hak ettiği alkışları alıyor. Dansçıların kurdeleleri ile çizdiği gökkuşağı renkleri sahneyi süslerken, sahneye inen yıldızları görebilirsiniz.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ