Reklam
Reklam

Sedefli Lezzetler, Türkan Sabancı’yı Ağırlayacak

Sedefli Lezzetler, 10 Mayıs Salı günü merhum Sakıp Sabancı’nın eşi ve Türkan Sabancı Görme Engelliler İlköğretim Okulu’nun kurucusu Türkan Sabancı’yı konuk ediyor.

Sedefli Lezzetler, Türkan Sabancı’yı Ağırlayacak
  • 09.05.2016
  • 1.821 kez okundu
Reklam

Sedefli Lezzetler, Digiturk 21. kanalda yayınlanan Türkiye’nin lezzet ekranı Turkmax Gurme’de ekrana gelmeye devam ediyor.

Sedefli Lezzetler, 10 Mayıs Salı günü merhum Sakıp Sabancı’nın eşi ve Türkan Sabancı Görme Engelliler İlköğretim Okulu’nun kurucusu Türkan Sabancı’yı konuk ediyor. Sedef İybar’ın hazırlayıp sunduğu programda, hem birbirinden lezzetli tariflere yer verilecek hem de Türkan Sabancı ile sanattan eğitime, yemek kültüründen sosyal çalışmalarına kadar pek çok konuda keyifli bir sohbet gerçekleştirilecek. Programda, Türkan Sabancı’nın yaşamı boyunca pek çok dalda devam ettirdiği başarılı sosyal sorumluluk çalışmaları ve hayatına ilişkin keyifli ve samimi bir sohbet izleyicileri bekliyor.

Türkiye’nin lezzet ekranı Turkmax Gurme’de 10 Mayıs Salı günü saat 11:40’da canlı olarak ekrana gelecek bölümde lezzetli bir sohbetin yanı sıra İybar’ın leziz ve sağlıklı tarifleri izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ