Reklam
Reklam

Hülya Koçyiğit Anneler gününde Next Level’de idi.

Hülya Koçyiğit Anneler Günü için geldiği Next Level’da, gerçekleştirdiği söyleşide kendi annesinden ve anneannesinden bahsetti.

Hülya Koçyiğit Anneler gününde Next Level’de idi.
  • 09.05.2016
  • 989 kez okundu
Reklam

Hülya Koçyiğit: ÇOCUKLARIMA AYIRAMADIĞIM ZAMANIN EKSİKLİĞİNİ TORUNLARIM İLE TELAFİ ETTİM”

 Hülya Koçyiğit Anneler Günü için geldiği Next Level’da, gerçekleştirdiği söyleşide kendi annesinden ve anneannesinden bahsetti. Türk Sineması’nın efsanevi kadın karakteri olarak hafızalara kazınan Hülya Koçyiğit keyifli sohbeti ve enerjisi ile dinleyicileri kendine hayran bıraktı.

 Yoğun iş temposu sebebi ile çocuklarına ayıramadığı zamanı torunları ile telafi ettiğini dile getiren efsane oyuncu Koçyiğit, annesinin arkadaş seçimlerinde de kendilerine yön verdiğini ve hayatlarının her döneminde onun gözünün içine baktıklarını söyledi. Torunları ve ailesi hakkında özel açıklamalarda bulunan Koçyiğit evlenme kararı aldığında annesinin başta karşı çıktığını ancak daha sonra eşini çok sevdiğini söyledi. 53 yıllık sinema kariyerinden de söz eden usta oyuncu Türk Sineması’nın son yıllarda ivme kazandığını ve yeni nesil oyuncuların kendilerini çok donanımlı yetiştirdiklerinin altını çizdi.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ