Reklam
Reklam

Bâbıâli Enderun Sohbetleri”nin konuğu Esat Kabaklı

“Bâbıâli Enderun Sohbetleri”nin bu haftaki konuğu Esat Kabaklı, hayatını anlatacak ve sevilen eserlerini seslendirecek. Program, 3 Ocak 2019 Perşembe günü saat 18.00’de Yeni Dünya Vakfı’nda….

Bâbıâli Enderun Sohbetleri”nin konuğu Esat Kabaklı
  • 01.01.2019
  • 1.217 kez okundu
Reklam

ESAT KABAKLI’NIN UNUTULMAYACAK BESTESİ: “BİL OĞLUM”

Türkülerimizin sevilen sesi Esat Kabaklı, sanat hayatının 50. Yılını yeni çıkardığı “Bil Oğlum” isimli albümüyle kutluyor. Esat Kabaklı, önümüzdeki hafta Yeni Dünya Vakfı’nda düzenlenen “Bâbıâli Enderun Sohbetleri”nin konuğu olacak. Kabaklı, hayatını anlatacak ve sevilen eserlerini seslendirecek. Program, 3 Ocak 2019 Perşembe günü saat 18.00’de başlayacak. Programa katılım serbest. Adres: Yeni Dünya Vakfı Genel Merkezi, Prof. Dr. Kâzım İsmail Gürkan Caddesi, Nu. 15 Cağaloğlu.

YENİ ALBÜM : “BİL OĞLUM”

Uzun yıllardan beri beri albüm yapmayan ancak pek çok eser üreten Esat Kabaklı, 50. Sanat Yılı’nda sevenlerini 10 eserden oluşan albümüyle selamlıyor. Yapımı Nüvaz Müzik tarafından gerçekleştirilen albümün müzik yönetmenliğini Fatih Ihlamur üstlendi. “Bil Oğlum” isimli albümdeki bestelerin tamamı Esat Kabaklı’ya ait. En çok sevilen eserleinden biri olan “Bil Oğlum” isimli bestenin şairi ise Türk Edebiyatı Vakfı Başkanı Serhat Kabaklı. Eserde vatan sevgisi güçlü mısralarla dile getiriliyor.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ