Reklam
Reklam

Ziyafet Sofrasını Herkes izlemeli

“Ziyafet Sofrası” üç sarhoş ve bir hırsızın yollarının Hüdayi Dergahı’na düşmesiyle hidayete yolculuklarını konu edinen bir tiyatrooyunu.

Ziyafet Sofrasını Herkes izlemeli
  • 19.01.2016
  • 1.182 kez okundu
Reklam

“Ziyafet Sofrası” üç sarhoş ve bir hırsızın yollarının Hüdayi Dergahı’na düşmesiyle hidayete yolculuklarını konu edinen, genellikle güldüren fakat aynı zamanda verdiği mesajlarla düşündüren günümüz gençliği için anlam yüklü bir oyun. TÜGVA Kocaeli oyunu ikinci kez ilimize getiriyor. Bundan önceki oyunu İzmit SDKM’de izleyiciyle buluşturmuş ve Gölcük’teki gibi salonda yine oturacak yer kalmamıştı. TÜGVA, herkesin rahatlıkla izleyebileceği, anlamlı ve profesyonel ekiplerin oynadığı oyunları seçerek katılımın da yüksek olmasını sağlıyor. Kuruluşundan bugüne kadar 4 farklı tiyatro oyununu dokuz kez ilimize getiren TÜGVA Kocaeli ekibi, oyunların devamının geleceği sinyalini veriyor.

YAZICI “MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE SAHİP OLAN GENÇLİK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

TÜGVA Kocaeli İl Temsilcisi Yusuf YAZICI açılış konuşmasında, “Genel Merkezi İstanbul’da olan, icat çıkarmaktan çekinmeyen, çalışma alanı dünya olan yeni nesil gençlik vakfı sloganıyla yola çıkan vakfımızın amacı, Milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, ahlaklı, bilgili, İslam’ı yaşayan ve yaşatan, ileri görüşlü, söz sahibi, vatanını, milletini ve bayrağını seven bireyler yetiştirmektir. Bizler de bu amaca ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz ve inşallah yapmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ