Reklam
Reklam

Şahan Gökbakar’ın yeni filmi: Osman Pazarlama

Şahan Gökbakar, bu kez bol sürprizli ‘Osman’ karakteriyle yeni bir gişe rekoru kırmayı hedefliyor.

Şahan Gökbakar’ın yeni filmi: Osman Pazarlama
  • 14.01.2016
  • 892 kez okundu
Reklam

Tuncay Şerif

Recep İvedik 4 adlı filmiyle yaklaşık 7,5 milyon gişe rakamı elde ederek,  ‘Tüm Zamanların En çok İzlenen Türk Filmi’ olarak büyük bir ticari başarı elde eden Şahan Gökbakar’ın merakla beklenen yapımı ‘Osman Pazarlama’nın vizyonu için geri sayım başladı.

19 Şubat’ta Çamaşırhane Film yapımcılığında vizyona girecek olan yapım sürprizlerle dolu senaryosuyla sinemaseverleri koltuklarına kilitleyecek.

Şahan ve Togan Gökbakar’ın birlikte yazdığı Osman Pazarlama’da konuk olarak ünlü şarkıcı Demet Akalın yer aldı. Demet Akalın, kendi klibi ‘Nasip Değilmiş’ ten sonra ilk kez uzun metrajlı bir filmde eşi Okan Kurt’la birlikte oynadı.  Jet sosyetenin bulunduğu bir köşkte verilen davete, ürünlerini pazarlamak için giden Osman’ın (Şahan Gökbakar) ilk gözüne kestirdiği yatırımcı olan Demet Akalın, verdiği şaşırtıcı tepkiyle Osman’ı iyice hırslandırarak, çok sürpriz gelişmelere sebep oluyor.  Filmde kilit bir rol üstlenen Akalın, kendisini canlandırdığı rolü ve Osman’la olan diyaloglarıyla herkesi kahkahalara boğacak. Yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın üstlendiği Osman Pazarlama, aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir iş adamı olabilmeyi hedefleyen Osman Şaşmaz’ın (Şahan Gökbakar) macera dolu hikayesini anlatıyor.

Filmin konusu:

İstanbul’un orta halli mahallelerinden birinde yaşayan Osman Şaşmaz, bir yandan Uzakdoğu’dan getirdiği ürünleri satmaya çalışırken, diğer yandan da patenti ve icadı kendisine ait patlamaya hazır ürünlere yatırımcı bulup zengin olmaya çalışan küçük ölçekli bir girişimcidir. Sevdiği kızın babasına kendini ispat etme hırsıyla türlü maceralara atılan Osman’ın en büyük yardımcıları sağ kolu Erkan (Mehmet Selim Akgül) ve aile dostlarının kızı Songül (Feriştah Senem Yıldırım) dür. Osman, bu zorlu ama keyifli yolda, zenginliğin aslında çok da uzakta olmadığını anlar.

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ