Reklam
Reklam

Hasan Usta’nın tatlıları çocukları bekliyor

Enerji deposu olan ve katkısız gıdalarla hazırlanan Bolulu Hasan Usta sütlü tatlıları bu sömestr tatilinde çocukları bekliyor.

Hasan Usta’nın tatlıları çocukları bekliyor
  • 22.01.2016
  • 1.569 kez okundu
Reklam

Çocuklar Bu Sömestr tatilinde Bolulu Hasan Usta İle Tatlıya Doyacaklar

Sınavların birbirini kovaladığı yoğun bir okul dönemi geride kaldı. Şimdi çocuklar için dinlenme ve bol bol enerji toplama zamanı. Enerji deposu olan ve katkısız gıdalarla hazırlanan Bolulu Hasan Usta sütlü tatlıları bu sömestr tatilinde çocukları bekliyor.

1982 yılından bu yana tatlı severlere sunduğu katkısız tatlıları ile sütlü tatlının ustası unvanını taşıyan Bolulu Hasan Usta, tüm dönem boyunca yorulan çocuklara enerji toplamaları için tatlının en doğal ve katkısız halini sunuyor. Bu sömestr tatlının ustası Bolulu Hasan Usta ile daha tatlı geçecek.

Hasan Usta’nın özelleri

Taze sütün şeker ve öğütülmüş pirinçle harmanlandığı, dibinin ocak üzerinde ustalıkla kızartıldığı kazandibi, Kastamonu ve Edirne yöresinden gelen ve özel taş değirmenlerde öğütülerek elde edilen özel pirinç unuyla hazırlanan fırında sütlaç, Muğla’dan gelen özel acıbademle hazırlanan keşkül, Sakız Adası’ndan gelen gerçek damla sakızını ve kendi çiftlikilerinde üretilen doğal sütü bir araya getiren Sakızlı Muhallebi, çikolata tadına doyacağınız Krem Şokola, profiterol ve çok daha fazlası tatlı severleri bekliyor.

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ