Reklam
Reklam

Erciyes’te çılgın yarışma

Kış sporlarıyla eğlenceyi ve çılgınlığı buluşturan Erciyes’te yapılacak olan Red Bull Jump and Freeze yarışması için yarışmacılar 18 Ocak tarihine kadar www.redbull.com.tr/jumpandfreeze adresine başvurabilir.

Erciyes’te çılgın yarışma
  • 08.01.2016
  • 1.415 kez okundu
Reklam

Kış sporlarıyla eğlenceyi ve çılgınlığı buluşturan Red Bull Jump and Freeze yarışmasında hem soğuk havaya hem de soğuk sulara meydan okuyacak yarışmacılar için başvurular başladı. 31 Ocak’ta Erciyes Kayak Merkezi, Develi Kapı’da gerçekleşecek eğlenceli yarışmada katılımcılar kendi tasarladıkları eğlenceli kostümleri giyip karlı havada kayak yaptıktan sonra rampadan atlayarak buz gibi suyla dolu havuza atlayacak. Herkese açık etkinliğe katılım için başvurular www.redbull.com.tr/jumpandfreeze adresinden 18 Ocak tarihine kadar yapılabiliyor.

Kış sporlarıyla kahkahayı buluşturan Red Bull Jump and Freeze 31 Ocak tarihinde Erciyes Kayak Merkezi, Develi Kapı’da gerçekleşecek. Bu çılgın etkinlikte yarışmacılar eğlenceli kıyafetler ve ekipmanlarla önce kayak yapacak, ardından rampadan uçacak ve karlı havaya aldırmadan buz gibi suyla dolu havuza dalarak çılgınlığın sınırını zorlayacak.

31 Ocak’ta Erciyes Kayak Merkezi, Develi Kapı’da gerçekleşecek etkinliğe katılımcılar iki, üç veya dört kişilik takımlar halinde katılabilecek. Sadece snowboard ya da kayak ekipmanları değil, 50 metrelik pistte kayarak rampadan atlayabilecek her türlü malzeme atlama aracı olarak kullanılabilecek.

Kendine has kostümleriyle rampadan uçup soğuk suya dalan yarışmacılar jüri tarafından değerlendirilecek. Kostüm seçimi, atlayış performansı ve seyircinin tepkisi jürinin puanlarını belirleyecek. Yarışmada en yüksek puanı alan yarışmacılar ise sürpriz ödüller kazanacak.

Soğuk havaya ve soğuk sulara meydan okuyacak herkesin katılımına açık yarışmada başvurular 18 Ocak tarihine kadar www.redbull.com.tr/jumpandfreeze adresinde toplanacak. Başvuranlar arasından en yaratıcı 30 takım seçilerek yarışma hakkı kazanacak.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ