Reklam
Reklam

Ali Poyrazoğlu ile oyunculuk atölyeleri

Akasya Acıbadem’de Ali Poyrazoğlu, ilk olarak 28-31 Ocak tarihleri arasında yetişkinler için “Oyunculuğun Bir Dakikası” Atölyesi gerçekleştirecek.

Ali Poyrazoğlu ile oyunculuk atölyeleri
  • 22.01.2016
  • 915 kez okundu
Reklam

Akasya Acıbadem’de Ali Poyrazoğlu ile oyunculuk atölyeleri

Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi ödüllü Akasya Acıbadem, kültür ve sanata desteğe devam ediyor. Akasya Acıbadem, usta tiyatrocu Ali Poyrazoğlu’nun hem yetişkinler hem de çocuklar için düzenleyeceği

oyunculuk ve drama atölyelerine ev sahipliği yapacak.

 Yetişkinlerle “Oyunculuğun Bir Dakikası”

İstanbul’un cazibe merkezi Akasya Acıbadem’de Ali Poyrazoğlu, ilk olarak 28-31 Ocak tarihleri arasında yetişkinler için “Oyunculuğun Bir Dakikası” Atölyesi gerçekleştirecek. Saat 13.00 ve 15.00 olmak üzere iki seansta düzenlenecek atölyede usta oyuncu, sahne üstünde ya da kamera karşısında bir dakikanın önemine dikkat çekecek. Bir dakikanın kurgusundan yola çıkarak bir karakteri canlandırmaya giden yolun nasıl şekillendiğini anlatacak olan Poyrazoğlu, tiyatro severlere oyunculuk dünyasının da kapılarını aralayacak.

 Çocuklara öğretici drama atölyesi

Ali Poyrazoğlu, 3-5 Şubat tarihleri arasında da bu kez çocuklarla Akasya Acıbadem’de bir araya gelecek. Saat 13.00 ve 15.00 olmak üzere iki seans olarak düzenlenecek “Çocuklara öğretici Drama” atölyesiyle Ali Poyrazoğlu, Akasya Acıbadem’in minik misafirlerine hayal dünyalarında bir yolculuk olanağı sağlayacak. Yanlış yapma, eleştirilme korkusu olmadan çocukların kendilerini en iyi şekilde ifade edebildikleri öğretici drama atölyesinde Poyrazoğlu, çocuklara bilgiyi ararken, eşsiz bir düşler evreninin kapılarını aralayacak.Akasya Acıbadem 1. Kat’ta Batı Koridor’da düzenlenecek atölyelerde 13.00 seansına 4-8 yaş arası, 15.00 seansına ise 9-13 yaş arası çocuklar katılabilecek.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ