Reklam
Reklam

Neşeli Makarnalar ile çocuklara 23 nisan eğlencesi

Wyndham Grand Kalamış, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında miniklere özel, çok renkli ve eğlenceli bir etkinlik hazırladı.

Neşeli Makarnalar ile çocuklara 23 nisan eğlencesi
  • 25.04.2019
  • 123 kez okundu
Reklam

Wyndham Grand Kalamış, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında miniklere özel, çok renkli ve eğlenceli bir etkinlik hazırladı. Yazar, eğitimci ve sosyolog Hande Ertem Ergün’ün“Neşeli Makarnalar” atölyesi ile çocuklar hem eğlendi hem de sağlıklı yiyecekleri sevdi.

Anadolu Yakası’nın en prestijli otellerinden Wyndham Grand Kalamış, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minik misafirlerinin katılacağı renkli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Neşeli Makarnalar kitabının yazarı, eğitimci ve sosyolog Hande Ertem Ergün’ün önderliğinde kurulan Neşeli Makarnalar” atölyesinde, sağlıklı yaşam ve beslenme üzerine sebzeler ve meyveler ile yaratıcı drama yapıldı. Sağlıklı yiyecekleri çocuklara sevdirmeyi hedefleyen atölye çalışmasında Hande Ertem Ergün ile kitap okuma, çizim ve boyama etkinliği gerçekleştirildi. Ardından çocuklarla birlikte neşeli makarnalar hazırlanıp yendi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ