Reklam
Reklam

Karlar Ülkesi ve Kibritçi Kız Ocak’da sahnede

Türkiye’nin dört bir yanından 600 bin çocuğu tiyatroyla buluşturan Zorlu Çocuk Tiyatrosu, 13. yılında post-modern müzikal “Kibritçi Kız” ve “Karlar Ülkesi” müzikli-danslı çocuk oyunu ile Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde ücretsiz olarak izleyiciyle buluşuyor.

Karlar Ülkesi ve Kibritçi Kız Ocak’da sahnede
  • 31.12.2015
  • 710 kez okundu
Reklam

2003 yılından bu yana 1000’e yakın oyunla Türkiye’nin dört bir yanından 600 bin çocuğu tiyatroyla buluşturan Zorlu Çocuk Tiyatrosu, 13. yılında post-modern müzikal “Kibritçi Kız” ve “Karlar Ülkesi” müzikli-danslı çocuk oyunu ile Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde ücretsiz olarak izleyiciyle buluşuyor.

Mehmet Zorlu Vakfı tarafından, çocuklara tiyatroyu tanıtmak ve sevdirmek amacıyla bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilen Zorlu Çocuk Tiyatrosu, “Karlar Ülkesi” oyunu ve “Kibritçi Kız” müzikali ile çocukların karşısına çıkmaya devam ediyor. Ekim ayında yeni sezonu açan ve Kasım ve Aralık aylarında da çocuklarla buluşan Zorlu Çocuk Tiyatrosu, Ocak ayı boyunca çocuklarla buluşmaya devam edecek.

Kibritçi Kız Müzikali, 02-03-23-24-25 Ocak tarihlerinde Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde, 31 Ocak’ta Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahnelenecek. Karlar Ülkesi ise 02-03-24-27-28-29 Ocak’ta Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde; 09-10-16 ve 17 Ocak tarihlerinde de Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde çocuklarla buluşacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ