Reklam
Reklam

Saffet Emre Tonguç’la “The Galliard Gurme Geceler” başlıyor

Kanlıca’dan Vefa’ya, İstanbul’dan Kars’a, The Galliard sevilen lezzetlerini Sedef İybar ve Saffet Emre Tonguç’la tarihte bir yolculuğa dönüştürüyor.

Saffet Emre Tonguç’la “The Galliard Gurme Geceler” başlıyor
  • 05.01.2016
  • 1.199 kez okundu
Reklam

Sedef İybar ve Saffet Emre Tonguç’la “The Galliard Gurme Geceler” Başlıyor

İstanbul’un meşhur lezzetlerini semt hikayeleri ile keşfetmeye hazır mısınız? Kanlıca’dan Vefa’ya, İstanbul’dan Kars’a, The Galliard sevilen lezzetlerini Sedef İybar ve Saffet Emre Tonguç’la tarihte bir yolculuğa dönüştürüyor. Tarihçi, rehber ve seyahat yazarı Saffet Emre Tonguç’un anlatımıyla; İstanbul semt hikayelerine, Sedef İybar’ın semtlerin meşhur lezzetlerinden oluşan menüsünün eşlik edeceği bu özel deneyim 12 Ocak Salı günü The Galliard’da sizleri bekliyor.

Sunduğu her bir lezzetinin hikayesine ve “yerinden” gelmesine büyük önem veren The Galliard, “Gurme Geceler” ile ziyaretçilerine konusunda uzman isimlerden eşsiz bilgilerin birbirinden lezzetli tariflere eşlik edeceği yepyeni bir deneyim sunuyor. Saffet Emre Tonguç’un hikayeleri ve Sedef İybar’ın geceye özel hazırladığı menüde, lezzet yolculuğu İstanbul’dan başlayarak Kars’a kadar devam edecek. İlk buluşmanın 12 Ocak Salı günü gerçekleşeceği zengin Türk mutfağının karşı konulmaz lezzetlerini yepyeni bir deneyimle tadabileceğiniz “The Galliard Gurme Geceler” yeni buluşmalarıyla devam edecek.

 

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ