Reklam
Reklam

Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı bitti

Bu yıl 135 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla hazırlanan Erzurum Kitap Fuarı bitti.

Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı bitti
  • 05.05.2019
  • 112 kez okundu
Reklam

Doğu Anadolu Erzurum Kitap Fuarı 2. Yılında 9 Gün Boyunca Kitapseverleri Ağırladı. Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile 27 Nisan-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenen Doğu Anadolu Erzurum 2. Kitap Fuarı 27 Nisan’da Erzurum Valisi Sayın Okay Memiş tarafından TÜYAP Erzurum – Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde kapılarını açmıştı.

Bu yıl 135 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla hazırlanan Erzurum Kitap Fuarı, söyleşi, panel ve çocuk etkinliklerinden oluşan 40 kültür etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Aralarında Metin Celal, Haydar Ergülen, Nuri Pakdil, Hasan Ali Toptaş, Hidayet Karakuş, Ömer Erdem, Sinan Yağmur, Ercan Karakaş, Ertan Aksoy, Gülsevin Kıral, Necati Güngör, Aslı Tohumcu, Hicabi Demirci, İlkin Başar Özal, Gri Koç, Emre Gül, Koray Yersüren, Seval Şahin, Didem Ardalı Büyükarman, Ayla Duru Karadağ, Sara Gürbüz Özeren, Erdal Güzel, Faruk Dilaver, Fatih Duman, Mesut Turan, İsmail Bingöl, Mete Yarar, Ömer Özden, Yavuz Bahadıroğlu’nun da bulunduğu pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluştu.

Çocuk ve Gençlik Etkinlikleri

Doğu Anadolu Erzurum 2. Kitap Fuarı, çocuk ve gençlere yönelik söyleşi, dinleti ve atölye çalışmalarından oluşan etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Söyleşilerde ve imza etkinliklerinde Gülsevin Kıral, Aslı Tohumcu, Necati Güngör, Hicabi Demirci, Gri Koç, Emre Gül, Koray Yersüren ve daha pek çok değerli çocuk ve gençlik kitapları yazarı okurlarıyla buluştu.

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ