Reklam
Reklam

Boğazın kitapçısı turistlerin gözdesi

Kitap, hediyelik eşya ve kahveden oluşan yepyeni yüzüyle tarihi Eminönü İskelesi’nde açılan İstanbul Kitapçısı ikinci yaşını kutluyor.

Boğazın kitapçısı turistlerin gözdesi
  • 15.08.2015
  • 849 kez okundu
Reklam

Boğazın kitapçısı

Kitap, hediyelik eşya ve kahveden oluşan yepyeni yüzüyle tarihi Eminönü İskelesi’nde açılan İstanbul Kitapçısı ikinci yaşını kutluyor. Aynı zamanda Eminönü İskelesi’ne de adını veren Katip Çelebi Şubesi, kitapçıya ait 6. şube olarak faaliyet gösteriyor.

Ortadoğulu Turistlerin Gözdesi Oldu

Katip Çelebi Şubesi, 2013 yılında açıldığı günden bu yana içeriği ve konumu itibari ile en çok yabancı turistlerin uğrak noktası oldu. İstanbul özelindeki yayınları ile Avrupalı turistlerin gözdesi haline gelen kitapçıda, Orta Doğulu turistlerin öncelikli tercihi ise Hediyem İstanbul markası ile satışa sunulan hediyelik eşyalar oldu. Orta Doğulu turistler özellikle İstanbul temalı tişört ve çantaların yanında Osmanlı tuğralı takı ve yüzükleri tercih ediyor.

Tarihi Eminönü İskelesi’ndeki kitapçıya yolu düşen yerli ve yabancı turistler, muhteşem Boğaz ve Galata Kulesi manzarası eşliğinde keyifli bir  yorgunluk kahvesi de içerek İstanbul’da olmanın keyfine varıyor.

Beşiktaş ve Üsküdar İskelesi’nde de Açılacak

Katip Çelebi Şubesi’nin ardından İstanbul Kitapçısı’nın Beyoğlu Tünel, Süleymaniye, Kadıköy İskelesi, Taksim Metrosu, Esenler ve Mall of İstanbul’da da yeni şubeleri açıldı. Kitapçının çok yakında Beşiktaş ve Üsküdar İskelesi’nde de yeni şubeleri açılacak.

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ