Reklam
Reklam

Akasya Kültür Sanatta tiyatro keyfi

Akasya Kültür Sanat (AKS), 2018’in ilk ayında birbirinden özel etkinlikleri ile kültür sanatseverleri bir arayı getirmeye hazırlanıyor.

Akasya Kültür Sanatta tiyatro keyfi
  • 07.12.2017
  • 53 kez okundu
Reklam

AKASYA KÜLTÜR SANAT 2018’ İN EN RENKİ ETKİNLİKLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
Akasya Kültür Sanat (AKS), 2018’in ilk ayında birbirinden özel etkinlikleri ile kültür sanatseverleri bir arayı getirmeye hazırlanıyor. Şehrin kalbinde, birbirinden renkli ve eğlenceli programları tek çatı altında buluşturan AKS, herkes için müzik, tiyatro, sanat ve eğlencenin vazgeçilmez adresleri arasında yer almaya devam ediyor.
19 Ocak Cuma; Dünyanın en önemli sahnelerinde seyirciyle buluşan, bir kadın ve kızının bir cinayet etrafında şekillenen hayatlarının anlatıldığı “Demir ” oyununda ilk defa gerçek anne kız olan Güzin Özyağcılar ve Zeynep Özyağcılar’ı ağırlayacak.
20 Ocak Cumartesi; Çocukların sevgilisi Pepee yepyeni müzikli sahne gösterisi “Sevmek Zamanı” ile karşınızda. Pepe tüm minik izleyicilerini harika müzikler, eğlence ve sevgi dolu bir gösteriye bekliyor.
26 Ocak Cuma; Betül Arım, “Dışarıda Hiçbir Şey Var!” oyunuyla hepimizin tek ve biricik olduğunu, bize armağan ve emanet edilen bu muhteşem varlığın farkına varmamızı, bilinçaltımızın bizi nasıl yönettiğini, hastalıkları nasıl yenebileceğimizi, daha pek çok şeyi kendi yaşamından örnekler, hikayeler ve şiirlerle anlatacak.
27 Ocak Cumartesi; Dersu Yavuz Altun’un yazıp yönettiği, müzikli, danslı ve çok eğlenceli ‘’ tiyatro oyunu minik izleyicileri ile buluşacak.
31 Ocak Çarşamba; Türkiye’de Modern Doğaçlama Tiyatro’nun öncüsü olan ‘Mahşer-i Cümbüş’ tiyatro severler ile AKS’de bir araya geliyor.
Biletler AKS Gişe ve Biletix’te…
AKS Ocak Ayı Programı;
• 19 Ocak Cuma 20.30 “Demir”
• 20 Ocak Cumartesi 13.00 “Sevmek Zamanı”
• 26 Ocak Cuma 20.30 “Dışarıda Hiçbir Şey Var”
• 27 Ocak Cumartesi 20.30 “Kırmızı Başlıklı Kaz”
• 31 Ocak Çarşamba 20.30 “Mahşer-i Cümbüş”
AKASYA KÜLTÜR SANAT
Akasya 3. Kat Kültür, Sanat ve Sinema Katı
Akasya, Çeçen Sok. No: 25. Acıbadem – Üsküdar/  İstanbul
Tel: 0216 339 9599

Etiketler: / / /

Antalya Büyükşehir Belediyesi Deniz Biyolojisi Müzesi’nde “Buzul Kıta Antarktika’dan Yansımalar” adlı fotoğraf sergisi açıldı.
Cemil Meriç Doğumunun 100’üncü Yılında Anıldı
Usta edebiyatçı ve düşünür Cemil Meriç'i, doğumunun 100'üncü yılında Zeytinburnu Belediyesi düzenlediği sempozyumla andı.
Cemil Meriç Doğumunun 100’üncü Yılında Anıldı
Usta edebiyatçı ve düşünür Cemil Meriç'i, doğumunun 100'üncü yılında Zeytinburnu Belediyesi düzenlediği sempozyumla andı. Anma programına Kültür ve Turizm Bakanı...
Diriliş Ertuğrul’u 173 ülkede milyonlar izliyor
TRT’nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul; Almanya, İngiltere, Hollanda, ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, Rusya, Tayland, Mısır, Etiyopya, Kamboçya, Finlandiya...
Gürcistan’da “Ethno Fest – 2016” Festivali düzenlendi
Gürcistan başkenti Tiflis'te 1. Uluslararası Geleneksel El Sanatları ve Tasarım Festivali "Ethno Fest - 2016" düzenlendi. Yunus Emre standı birincilik...
Abdi İbrahim’in Edirne Dârüşşifası İyileştirme Projesi’ne Altın Havan Ödülü
Beş asırlık tıp tarihini gün ışığına çıkaran ve çağdaş müzecilik anlayışıyla Abdi İbrahim tarafından yenilenen Darüşşifa'yı bir yılda 235 bin...
Heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul yeniden başladı
Yapımcılığını Tekden Film’in yaptığı, senaryosunu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ’ın yazdığı, Metin Günay’ın yönetmenliğini üstlendiği...
Altın Portakal’da en iyi film: TEREDDÜT
Yeşim Ustaoğlu’nun "Tereddüt" filmi uluslararası yarışma bölümünde ’en iyi film’ seçilirken, Ulusal Yarışmanın en iyi filmi "Mavi Bisiklet" oldu.
19.Uluslararası İstanbul Kukla Festivali, 15-30 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
19.Uluslararası İstanbul Kukla Festivali, 15-30 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da sanatseverlerle buluşuyor.
EXPO 2016’da Eritre Milli Günü kutlandı
EXPO 2016 Antalya'nın simgesi olan Turkcell EXPO Kulesi de milli gün sebebiyle Eritre bayrağının renkleri olan kırmız, mavi ve yeşil...
Kurban Bayramı’nda tatilcilerin gözdeleri
Seyahat sektörünün pazarlama uzmanı, Only Travel Marketing, Kurban Bayramı’nda en çok rağbet gören tur paketlerini açıkladı.
Kanuni Sultan Süleyman” sergisi 6 Eylül’de açılıyor.
Yunus Emre Enstitüsü'nün tertiplediği "Kanuni Sultan Süleyman-Macaristan'da Kalan Yürek" isimli minyatür ve fotoğraf sergisi Macaristan'da açıılıyor.
Orta Asya’dan Anadolu’ya; Geleneksel Sporlar Yeniden Can Buluyor!
26 Ağustos 2016’da görkemli bir açılışla kapılarını açacak ve 3 gün boyunca hiç durmadan devam edecek Etnospor Kültür Festivali için...
Türkçe Yaz Okulu “Kültür Geceleri” Sakarya’da gerçekleşti
Programın son 1 haftasında öğrenciler İstanbul'da bir araya gelecek ve 27 Ağustos'ta gerçekleşecek "Türkçe Bayramı"nın akabinde Türkiye'ye veda edecekler.
1001 İcat Sergisi 15 Ağustos’a kadar Biruni Üniversitesi’nde…
İslam medeniyetinin bin yıllık Orta Çağ’da bilimsel ve kültürel farkındalığı artırmayı amaçlayan Uluslararası 1001 İcat Sergisi, Biruni Üniversitesi tarafından Türkiye'ye...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ